15.09.2017
Svatební fotokniha

Fotokniha – ideální prezentace svatebních fotografií a pěkná a trvalá památka na Váš svatební den.

Budete své svatební fotografie ukazovat rodině, přátelům a známým na monitoru počítače, ve fóliovém fotoalbu, nebo v  elegantní fotoknize?

Každý počítač či televize mají jiné nastavení barev, jasu a kontrastu, sdílené galerie Vaše fotografie automaticky zmenší a znehodnotí jejich kvalitu, a tak nakonec ty fotografie nebudou vypadat tak dobře, jak by měly. Také ne každý si rád prohlíží fotografie na monitoru, ale raději na papíře. Fotografie vytištěná na papíře je teprve správná fotografie. Kvalitní album s papírovými fotografiemi je lepší řešení. Ale za často zvrásněnými foliemi vznikají nežádoucí odlesky a jiné rušivé jevy. Fotografie můžou vypadnout, nebo je může kdokoliv vytáhnout a nevrátit na správné místo.

To se u fotoknihy stát nemůže. Budete mít krásnou trvalou památku nejen pro Vás, ale i pro příští generace. A to si určitě Vaše svatební fotografie zaslouží. Při troše šikovnosti, trpělivosti a času si můžete fotoknihu vytvořit doma na počítači samy. Většina běžných fotolabů má v nabídce fotoknihy. Stačí si stáhnout program a můžete si vybírat z různých variant a velikostí fotoknih. Určitě ale nedoporučuji využít automatické „nasypání“ fotografií do připravených šablon fotoknihy. Chce to si s tím trochu pohrát, hezky uspořádat, rozmyslet, kolik fotografií na kterou stránku, které fotografie dát velké, které menší, jaké nastavit pozadí, případně popisky… Pokud nemáte čas, nebo se s počítačem moc nekamarádíte, nemáte s tím zatím žádné zkušenosti, nebo se Vám do toho prostě nechce, ráda si s Vašimi fotografiemi pohraji a fotoknihu Vám zhovotím dle Vašich přání.